Kosmetika

 

Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se udělat krásnými.

Pomůžeme Vám jak na to. Co Vám v našem studiu můžeme nabídnout?

Celkové ošetření pleti

Kůže je zrcadlo Vašeho organizmu, jen zdravá pleť může být krásná. Určíme proto Váš typ pleti a optimální způsob ošetření vhodný právě pro Vás.
Neexistuje žádný kosmetický prostředek, který má univerzální účinek. Proto pracujeme s celou řadou kosmetických materiálů vhodných pro normální, suchou, smíšenou i stárnoucí a problematickou pleť.Používáme kvalitní českou kosmetiku zn. MAKO, pro velmi náročnou klientelu potom luxusní řadu rakouské zn. Sa3.
Dle Vašeho přání Vám zformujeme obočí, vyčistíme pleť, provedeme kvalitní ruční masáž. Využijeme právě pro Vás nejvhodnější přípravky a přístroje včetně kosmetického laseru. Nabídnout Vám můžeme i barvení řas a obočí a epilaci teplým voskem (obličej, nohy, ruce, třísla).

Mezoterapie

Mezoterapie je způsob, kterým lze dosáhnout okamžitého omlazení pokožky obličeje, krku i dekoltu, ale také zlepšit celulitidu, odstranit tukové polštářky…
Invazivní způsob – aplikujeme účinné látky (roztoky obsahující vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a zejména kyselinu hyaluoronovou) pomocí mikrojehly, tedy ručně, nebo pomocí „pistole“, přístroje umožňujícího rychlejší a přesnější dávkování.
Neinvazivní způsob – aplikujeme tytéž látky pomocí specifického nízkoenergetického elektromagnetického vlnění. Nedojde tedy k žádnému mechanickému poškození kůže. Mezoterapie nebrání procesu stárnutí kůže, ale dočasně vypíná pokožku a středně hluboké vrásky. Docílí tak viditelného zlepšení a omlazení Vaší vizáže.

Permanentní make – up

Jedná se o trvalé nalíčení Vašeho obočí, očních linek a rtů. Používáme nejkvalitnější pigmenty. Tvar i odstín tetování přizpůsobíme, samozřejmě, Vašim představám.

Laserové ošetření

Kosmetický laser LASOCARE LUNAR COSMETIC je přístroj pro mnohostranné využití v kosmetice. Laserovou terapii uplatňujeme při různých potížích: kůže s náchylností k akné, různé typy lišeje, opar, vypadávání vlasů, popáleniny, poleptání, omrzliny, jizvy, bércové vředy, proleženiny, poruchy pigmentace, onemocnění nehtů…

Aplikace semipermanentních řas

Umělé řasy neuvěřitelně zvýrazní Vaše oči a ušetří čas při líčení.